× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در همراهی با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان همدان از پرداخت 3000 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به این استان تا پایان امسال خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون،حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون، در جلسه شورای برنامه‌ریزی و […]

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در همراهی با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان همدان از پرداخت 3000 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به این استان تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون،حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون، در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان با حضور  شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، شاهرخی استاندار همدان، نمایندگان مجلس، مدیران عالی کشوری و روستایی سخن می‌گفت بابیان این مطلب افزود: بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی توانسته است رتبه نخست را در بین بانک‌های عامل استان به دست آورد و سعی ما براین است با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در این استان تا پایان امسال 3000 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نماییم ضمن آنکه تاکنون 4.5 درصد تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در استان همدان پرداخت‌شده است.

حجت‌الله مهدیان همچنین در بازدید از شعبه مرکزی همدان در گفتگو با رئیس و کارکنان این شعبه عملکرد استان را در پرداخت تسهیلات اعتباری به‌ویژه تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری مثبت ارزیابی نمود و افزود: با تلاش و اهتمام کلیه کارکنان، عملکرد بانک در اجرای طرح‌های ملی مورد رضایت دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرارگرفته است.

شایان‌ذکر است بازدید از شرکت تعاونی محافظ سازان آرش تولیدکننده قطعات مسی در شهرستان رزن ازجمله برنامه‌های بعدی این سفر به شمار می‌آید که بانک توسعه تعاون مبلغ 41 میلیارد ریال تسهیلات به این تعاونی پرداخت‌نموده است که این مبلغ توانسته است جهت 50 نفر به‌صورت مستقیم اشتغال ایجاد نماید.

کلنگ زنی ساخت یک واحد گاوداری ۶هزار رأسی، مجموعه خانه امید برای بازنشستگان، افتتاح درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان رزن و بازدید از مراکز دانش‌بنیان از برنامه‌های شریعتمداری ، مدیرعامل بانک توسعه تعاون و هیات همراه در این سفر یک‌روزه است.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد