× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

علي امام از نصب و راه اندازي پله برقي ورودي جنوبي ايستگاه شادمان خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)، علي امام مديرعامل اين شركت از نصب پله برقي ورودي جنوبي ايستگاه متروي شادمان واقع در خط 4خبر داد. […]

علي امام از نصب و راه اندازي پله برقي ورودي جنوبي ايستگاه شادمان خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)، علي امام مديرعامل اين شركت از نصب پله برقي ورودي جنوبي ايستگاه متروي شادمان واقع در خط 4خبر داد.

بر اساس اين گزارش امام با اشاره به اين كه اين ايستگاه در تقاطع خط 2 و 4 قرار داشته و روزانه حجم زيادي از شهروندان در اين ايستگاه تردد مي كنند، عنوان كرد: با نصب اين پله برقي شهروندان مي توانند با سهولت بيشتري در ورودي جنوبي اين ايستگاه تردد كنند.

مديرعامل شركت مترو تاكيد كرد: ايستگاه هاي قديمي مترو نيز رصد شده و مناسب سازي آنها براي افراد معلول و كم توان در دستور كار قرار دارد. در اين ميان نصب پله برقي ايستگاه شادمان يكي از مواردي بود كه در دستور كار قرار داشت و خوشبختانه اكنون در حال نصب و راه اندازي مي باشد.

او در پايان با اشاره به اين كه خود را موظف به تامين پله برقي همزمان با بهره برداري از ايستگاه هاي تازه افتتاح شده مي دانيم، گفت: مشكلات مالي سال هاي اخير در مترو و نيز تحريم ها مانعي بر سر راه تامين تجهيزات مترو شده است. اما تلاش ما بر اين است كه با تكيه بر توان و پيگيري مستمر نصب آسانسور و پله برقي براي ايستگاه ها و به منظور رعايت حال معلولان و افراد كم توان و نيز سهولت استفاده ساير شهروندان در اولويت قرار گيرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد