× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 2 از آغاز عملیات احداث دو بازار میوه و تره بار در محلات فرحزاد و ایوانک خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 تهران، رسول کشت پور،شهردار منطقه با اعلام این خبرگفت: : بنا بر رویکرد مدیریت شهری در توسعه سرانه های خدماتی محلات و تسهیل دسترسی […]

شهردار منطقه 2 از آغاز عملیات احداث دو بازار میوه و تره بار در محلات فرحزاد و ایوانک خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 تهران، رسول کشت پور،شهردار منطقه با اعلام این خبرگفت: : بنا بر رویکرد مدیریت شهری در توسعه سرانه های خدماتی محلات و تسهیل دسترسی شهروندان به امکانات و کاهش سفرهای شهری، افزایش بازارهای میوه و تره بار در برنامه های منطقه پیش بینی شده است.

وی در خصوص مکان یابی بازارهای میوه و تره بار در منطقه افزود: براساس مطالعات و نیازسنجی صورت گرفته ، با هماهنگی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران عملیات احداث 2 بازار میوه و تره بار در محله فرحزاد وبلوار ایوانک غرب آغاز شد.

شهردار منطقه 2 با بیان اینکه افزایش تعداد بازارها براساس رویکرد مدیریت شهری در تامین آسایش و تسهیل در دسترسی شهروندان به خدمات دردستور کار قرار گرفته است گفت: در حال حاضر 21 بازار تره بار در منطقه به شهروندان خدمات رسانی می کنند و با بهره برداری از این دو پروژه ، دسترسی ساکنین محله فرحزاد و فاز 6 شهرک قدس به بازار میوه و تره بار فراهم می شود.

به گفته شهردار منطقه2 با برنامه ریزی صورت گرفته ،عملیات احداث این دو بازار در ماه های نخست سال آتی تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه