× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مجموعه ورزشی شهدای فرحزاد با هدف توسعه سرانه ورزشی محلات در منطقه2 احداث و آماده بهره برداری شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور، شهردار منطقه با اعللام این خبرگفت: مجموعه ورزشی شهدای فرحزاد در زمینی به مساحت حدود 1200 متر مربع با طراحی سالن های ورزشی […]

مجموعه ورزشی شهدای فرحزاد با هدف توسعه سرانه ورزشی محلات در منطقه2 احداث و آماده بهره برداری شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور، شهردار منطقه با اعللام این خبرگفت: مجموعه ورزشی شهدای فرحزاد در زمینی به مساحت حدود 1200 متر مربع با طراحی سالن های ورزشی توپی احداث شده است.

وی افزود: این مجموعه ورزشی ، شامل سالن های فوتسال ، والیبال ،بسکتبال، بدمینتون و… ،پارکینگ و دو طبقه اداری طراحی شده است.

کشت پور تصریح کرد: به منظور تامین رفاه شهروندان ، دراین مجموعه 23 واحد فضای پارک خودرو در این مجموعه طراحی شده است.

وی با اشاره به اینکه این فضا درگذشته یکی از نقاط آسیب خیز و محل تجمع معتادین بود ،افزود: با بهره برداری از این مجموعه ، علاوه بر افزایش سرانه ورزشی محلات ،این محل که تهدیدی برای منطقه بود به فرصت تبدیل شد.

به گفته شهردار منطقه2، عملیات عمرانی این پروژه از 30اردیبهشت ماه سالجاری آغازو درحال حاضر تکمیل و آماده بهره برداری شد.

شهردار منطقه 2 با اشاره به رویکرد مدیریت منطقه در تقویت و توسعه زیرساخت های فرهنگی و ورزشی محلات گفت: در همین راستا توسعه فضای ورزشی مجموعه شهید لشگری و همچنین سالن ورزشی سرای محله ایوانک در قالب طرح های عمرانی منطقه اجرا شد که با تکمیل و بهره برداری از این مجموعه ها، سرانه ورزشی محلات افزایش می یابد.

کشت پور مرمت و بهسازی زمین چمن مصنوعی ایوانک و اشرفی اصفهانی را ازدیگر اقدامات اجرایی دراین زمینه برشمرد.

وی ادامه داد: با توجه به وسعت منطقه ، توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی محلات یکی از مطالبات شهروندان مطرح است و بر همین اساس مدیریت شهری در تلاش است با توسعه این مجموعه ها ، بخشی از مطالبات شهروندان تامین شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد