× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر گفت: تامین اعتبار ۳۷۰ میلیون تومانی جهت تعمیر دستگاه اکسیژن ساز این بیمارستان و همچنین صدور مجوز خرید زئولیت یک ماه پیش توسط اداره کل تامین اجتماعی استان تهران انجام شده است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، علی اکبر معدنی پور رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر،در نشست امروز فرماندار شهرستان با هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: هفتم آبان ماه نیز قراردادی با یک شرکت جهت تعمیر یک ماهه دستگاه اکسیژن ساز منعقد شده که با وجود گذشت دو هفته از انعقاد قرارداد، شرکت مذکور تاکنون اقدامی در خصوص عمل به تعهداتش نداشته است.

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) تصریح کرد: از زمان خرابی دستگاه اکسیژن ساز، اکسیژن موردنیاز بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان از طریق کپسول اکسیژن تامین شده و اجازه ندادیم خللی در روند اکسیژن رسانی به بیماران ایجاد شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ویروس کرونا نسبت به قبل مقاوم تر شده و شدت این بیماری نیز افزایش یافته گفت: در حال حاضر شاهد شیوع خانوادگی ویروس کرونا هستیم و تمام افراد در گروه های سنی مختلف در معرض ابتلاء هستند و همشهریان عزیز باید دقت بیشتری درخصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند.

معدنی پور خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه درمان قطعی برای ویروس کرونا یافت نشده مهمترین اقدام در حال حاضر پیشگیری و قطع زنجیره ابتلاء به این ویروس است و کسبه و بازاریان نیز می توانند در حوزه فرهنگ سازی در زمینه رعایت دستورالعمل های بهداشتی بسیار موثر باشند.

گفتنی است،طی روزهای اخیر بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر با مشکل خرابی دستگاه های اکسیژن ساز برای بیماران کرونایی مواجه شده بود که با مساعدت مدیران سازمان تأمین اجتماعی و با صدور مجوز های لازم و الزام شرکت طرف قرارداد نسبت به انجام تعهدات، این مشکل بزودی برطرف خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه