× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی بالغ بر 200 دستگاه شیر آلات در شهرک امام حسین (ع) مانور و مرئی سازی شد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، سید علی حسینی گنجی مدیر امور آبفای شهرک امام حسین(ع) شهرستان اسلامشهر با اعلام […]

با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی بالغ بر 200 دستگاه شیر آلات در شهرک امام حسین (ع) مانور و مرئی سازی شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، سید علی حسینی گنجی مدیر امور آبفای شهرک امام حسین(ع) شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای ایزوله نمودن شبکه و ساماندهی خطوط آبرسانی به منظور ارتقاء کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم ، بازسازی ، تعویض و یا نصب شیر خطهای جدید در مناطق مورد نیاز در دستور کار قرار گرفته و از ابتدی سالجاری مطابق برنامه و اولویت بندی صورت گرفته انجام می پذیرد .

سید علی حسینی گنجی با اشاره به اقدامات انجام شده در این خصوص گفت : طی چهار ماه اول سالجاری مانور تعداد 224 عدد شیر خط به همراه مرئی سازی 7 عدد شیر خط و باز سازی مجدد 5 مورد حوضچه با لوازم و تجهیزات جانبی در نقاط مختلف این شهرک انجام و به اتمام رسیده است .

گنجی خاطر نشان کرد : با استفاده از شیرهای خط موجود ضمن کنترل فشار شبکه و خطوط توزیع آب قادر به توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم بصورت یکنواخت و با فشار متعادل در کلیه مناطق تحت پوشش می باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد