× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

تور عکاسی از جاذبه های گردشگری محله کن با هماهنگی معاونت امور اجتماعی وفرهنگی منطقه و حضور جمعی از اعضای کانون عکاسان برای نخستین بار در منطقه 5 اجرا شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، در نخستین برنامه عکاسی ازجاذبه های محله کن با عنوان “photo walk” که […]

تور عکاسی از جاذبه های گردشگری محله کن با هماهنگی معاونت امور اجتماعی وفرهنگی منطقه و حضور جمعی از اعضای کانون عکاسان برای نخستین بار در منطقه 5 اجرا شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، در نخستین برنامه عکاسی ازجاذبه های محله کن با عنوان “photo walk” که با حضور 30 نفر از هنرمندان عکاس که با  هماهنگی اداره گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه انجام شد، جمعی از هنرمندان عکاس در مسیر امام زاده محمد، به سمت امام زاده شعیب از کوچه باغات و رودخانه کن عکاسی کردند.

در جریان این رویداد، عکاسان در قالب گروه هایی با یک سرپرست در مسیر هایی که از پیش اعلام شده بود، زیبایی ها وجذابیت های طبیعی این محله را  به تصویر کشیدند و با راهنمایی مجری طرح “پرسه در شهر”، اطلاعات کاملی از بناها، حسینیه ها ، قدمت محله و کوچه باغ های کن در اختیار هنرمندان قرار داده شد.

بر اساس این خبر، مجموعه ای منتخب از عکس های هنرمندان درباره جاذبه های گردشگری محله کن توسط ستاد گردشگری تهران به زودی در معرض دید عموم قرار می گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد