× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: سازمان بیمه سلامت ایران برای اینکه با قدرت بیشتری در فضای مجازی و در جهت اهداف خود گام بردارد باید استارت آپ‌های بخش خصوصی و کسانی که در حوزه آی تی فعال هستند را توانمند کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،کیومرث اشتریان عضو هیات علمی […]

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: سازمان بیمه سلامت ایران برای اینکه با قدرت بیشتری در فضای مجازی و در جهت اهداف خود گام بردارد باید استارت آپ‌های بخش خصوصی و کسانی که در حوزه آی تی فعال هستند را توانمند کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،کیومرث اشتریان عضو هیات علمی دانشگاه تهران بیان کرد: آن چیزی که سازمان بیمه سلامت ایران ضروری است و باید به آن توجه کند این است که پلتفرمی را آماده کند تا استارت‌آپ‌ها بتوانند براساس آن اپلیکیشن‌ها را توسعه و به مردم خدمات ارائه دهند.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران ادامه داد: لازم است امکانات زیرساختی در اختیار استارت‌آپ‌ها و بخش خصوصی قرار گیرد. این موضوع یکی از کارهای مهمی است که سازمان بیمه سلامت باید به آن اهتمام ورزد و گروه های تحقیق و توسعه‌ای را تشکیل دهد تا عرصه‌های جدید خدمات در فضای مجازی را کشف کرده و تسهیل کننده و توانمند ساز باشند.

وی تاکید کرد: سازمان بیمه سلامت ایران برای اینکه با قدرت بیشتری در فضای مجازی و در جهت اهداف خود گام بردارد باید استارت آپ‌های بخش خصوصی و کسانی که در حوزه آی تی فعال هستند را توانمند کند.

اشتریان با تاکید بر اینکه توجه به این موضوع می‌تواند در مدیریت منابع نیز تاثیر بسیاری داشته باشد، گفت: در این شرایط منابع برای سیاستگذاری در بخش غیر دولتی انجام شده و طبیعتا با تامین مالی که از طریق این اپلیکیشن‌ها صورت می‌گیرد نیازی به منابع دولتی نخواهد بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد