× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر گفت: برای ارتقای سطح تعلیم و تربیت در مدارس ، تعالی مدیریت و اجرای سند تحول بنیادین نیاز است مدیرانی شایسته، توانمند و متدین انتخاب شوند که این امر نیاز به برنامه ریزی و فرایند چند ماهه دارد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش اسلامشهر، اکبر قنبری مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر با اشاره بر فرایند انتصاب مدیران گفت: برای ارتقای سطح تعلیم و تربیت در مدارس ، تعالی مدیریت و اجرای سند تحول بنیادین نیاز است مدیرانی شایسته، توانمند و متدین انتخاب شوند که این امر نیاز به برنامه ریزی و فرایند چند ماهه دارد.

وی در ادامه افزود: مدیران مدارس نقش حساسی در اداره مدرسه دارند که باید دارای توانایی ها و مهارت های خاصی باشند تا بتوانند به طور اثر بخش و کارآمد وظایف خود را در مدرسه انجام دهند.

اکبر قنبری با اشاره به روند ارزیابی مدیران بیان کرد: پس از برگزاری اولین جلسه شورای معاونین، فرم‌های بازدید و ارزیابی عملکرد مدیران مدارس به حوزه های اداری ارسال شد تا پس از تکمیل توسط مسئول ارزیابی عملکرد تجمیع شود.

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر تصریح کرد: مقرر گردید جهت انتخاب و بومی سازی مدیریت مدارس از نیروهای توانمند و جوان متقاضی پست مدیریت استفاده گردد، لذا ضمن تعبیه فرم درخواست انتصاب در پست مدیریت به مدارس، تمامی درخواست‌ها به تعداد ۷۵ درخواست از مدارس احصا شد.

وی اظهار کرد:جهت تعیین صلاحیت‌های شخصی و حرفه‌ای نیز مقرر گردید کارگروه بررسی صلاحیت‌های فردی و حرفه‌ای افراد تشکیل و چند تیم از همکاران مشاور و مدیران با تجربه با آماده سازی فرم شاخص‌های مصاحبه و ارزیابی به صورت مصاحبه از متقاضیان نسبت به گزینش و انتصاب مدیران جدید اقدام نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه