× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطیب موقت نمازجمعه شریف آباد گفت: این دوران آشکارترین دوران دشمنان با اسلام است با این قرآن سوزی ها اسلام از بین نمی رود و این وعده الهی است با فوت کردن نور خدا خاموش نمی شود بلکه فروزان تر می شود ولو که کفار بدشان بیاید.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ حجت الاسلام رضا نورائی خطیب موقت نمازجمعه شریف آباد در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به کنفرانس وحدت و فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه ای(حفظه الله) اظهارداشت: رهبری در کنفرانس وحدت که با حضور مسئولان نظام  و سفرای کشورهای مسلمان و مهمانان کنفرانس برگزار شد فرمودند، دشمنی با اسلام از هر دورانی آشکارتر است و این از اهانت به قرآن مشخص است، اینکه یک کشوری به بهانه آزادی بیان اجازه بدهد قرآن میلیونها مسلمان سوزانده شود و اهانت کنند این را مشخص می کند.

خطیب موقت نمازجمعه شریف اباد افزود: این کارها نشانه این است که از این کتابها می ترسند، در این کتاب الهی فرآمینی است که باعث نابودی انها خواهد شد؛ دشمنی ها کاری از پیش نخواهد برد به جز مشخص شدن ماهیت دشمن برای مسلمانان.

 

وی با اشاره تحولات منطقه اضافه کرد: این دوران آشکارترین دوران دشمنان با اسلام است با این قرآن سوزی ها اسلام از بین نمی رود و این وعده الهی است با فوت کردن نور خدا خاموش نمی شود بلکه فروزان تر می شود ولو که کفار بدشان بیاید.

نورائی در ادامه اذعان داشت: مسئله قرآن مهم است، متاسفانه قرآن در جمع ما محدود شده به سر طاقچه و خانه جدید خریدن و ماشین؛ کلام الهی را قرائت نمی کنیم. امام علی(ع) در حدیث قدسی میفرمایند، آن خانه ی که در ان قرآن خوانده شود در آن منزل برکت افزایش می یابد و ملائک در ان خانه حاضر می شوند و شیاطین از آن خارج می شوند؛ اما باید پرسید ما که مدعی اسلام و مسلمان بودن داریم چرا قرآن تلاوت نمی کنیم، لیسانس و فوق لیسانس نمی تواند از رو، کلام الهی را بخواند.

وی در ادامه یاداور شد ۴۰۰میلیون سایت مستهجن برای از بین بردن نقش قران در حال فعالیت است اما چه باید کرد؟ وقتی پدر و مادر در منزل قران بخوانند حتما فرزند به قران و قرائت ان تحریک می شود.

خطیب موقت نمازجمعه شریف اباد در ادامه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان امنیت و اقتدار گفت: هفته نیروی انتظامی یاداور افرادی کم توقع و پرمسئولیت است، ببینید از اغتشاشات سال گذشته چند نفر از این عزیزان مظلومانه شهید شدند این لباس شان لباس شهادت است تا امنیت ما را تضمین کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه