× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فریدون حیدری شهردار منطقه 5 تهران گفت:ذبح بهداشتی دام در قربانگاه منطقه 5 ، محلی مطمئن برای تهیه گوشت مذبوح شهروندان با نرخ مصوب شده است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران ، فریدون حیدری شهردار منطقه با تبریک عید سعید قربان، به شهروندان اطمینان خاطر داد تا […]

فریدون حیدری شهردار منطقه 5 تهران گفت:ذبح بهداشتی دام در قربانگاه منطقه 5 ، محلی مطمئن برای تهیه گوشت مذبوح شهروندان با نرخ مصوب شده است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران ، فریدون حیدری شهردار منطقه با تبریک عید سعید قربان، به شهروندان اطمینان خاطر داد تا با خیال آسوده به این مرکز مراجعه کرده و از خدمات بهره بگیرند.

مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه نیز اعلام کرد بالغ بر 100 نیرو در غرف عرضه و ذبح اسلامی در قربانگاه فعال هستند و تلاش بر این است تا خدمات به شیوه مطلوبی ارائه شود.

وی به ایستگاه پذیرایی از شهروندان ، محل استقرار دامپزشکان ،تعبیه محل انتظار مراجعان ، غرفه دامپزشکان ، تجهیز سیستم عابر بانک ، تهویه ، شستشوی مداوم و سیستم جمع آوری زباله اشاره کرد و گفت در کنار این فعالیت ها غرف محیط زیست، فرهنگی ، مرکز تحقیقات ، آموزش و مشاوره گل و گیاه و بازیافت برای ارتقای فرهنگی شهروندان فعال هستند.

یکی از مراجعین در گفتگو با خبرنگار منطقه درباره شیوه خدمت رسانی قربانگاه منطقه 5 گفت : با مراجعه به قربانگاه خیالمان راحت است که دام بهداشتی با نرخ مصوب تهیه می کنیم و ابراز داشت فعالیت های شهرداری در این خصوص ارزشمند است .

قربانگاه مسقف منطقه 5 ، در فضایی به ممساحت 2500 متر مربع و 3500 مترمربع پارکینگ در قالب 13 آغل و 4 ورودی دام در اتوبان حکیم غرب به شرق نرسیده به شهر سنگ از روز بیستم مردادماه تا آخرین ساعات روز عید قربان به شهروندان خدمت رسانی می کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد