× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از مناسب سازی فضاهای شهری برای اقشار خاص جامعه از جمله معلولین، سالمندان و کودکان خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران،ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای ساماندهی […]

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از مناسب سازی فضاهای شهری برای اقشار خاص جامعه از جمله معلولین، سالمندان و کودکان خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران،ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای ساماندهی و سیاست گذاری برای ایجاد نظم و جلوگیری از پراکندگی فضاهای شهری، برای اولین بار طرح مصوب مبلمان شهری از سوی سازمان زیباسازی ابلاغ شد.

وی افزود: اعتقاد ما این است که مبلمان شهری باید از دل مردم و متناسب با فرهنگ و نیازهای شهروندان بیرون بیاید و بر این اصل مهم تاکید داریم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: یکی از اتفاقات جدید در خصوص مبلمان شهری، مشارکت دادن فعالان حوزه وقف در بحث مبلمان شهری است که با برگزاری جلسات مختلف، خوشبختانه توافقات خوبی هم حاصل شده است تا به مانند بخش های دیگر، در حوزه مبلمان شهری هم بحث وقف را اجرایی کنیم.

ضرغامی با تاکید بر مناسب سازی فضاهای شهری از جمله مبلمان شهری برای افراد خاص جامعه گفت: یکی از تاکیدات ما بر این موضوع مهم بوده که مبلمان شهری متناسب برای معلولین، سالمندان و کودکان در سطح شهر دیده شود تا این افراد که شاید شرایط خاصی داشته باشند بتوانند به راحتی از این مبلمان استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به این موضوع که ساماندهی مبلمان شهری میدان انقلاب به عنوان طرح پایلوت آغاز شده، اظهار داشت: ایجاد فضاهای شهری مناسب کودکان که ترکیبی از فضاهای آموزشی و سرگرمی باشد در دستور کار این سازمان قرار دارد.

ضرغامی در پایان به ساماندهی و اضافه کردن سرویس های بهداشتی سطح شهر اشاره کرد و گفت: طرح های جدیدی در این خصوص پیش بینی شده و ساماندهی و احداث سرویس های بهداشتی با کیفیت در سطح شهر آغاز شده که در نیمه دوم سال به بهره برداری خواهند رسید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد