× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در اولین روز از هفته نیروی انتظامی سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی از مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط […]

در اولین روز از هفته نیروی انتظامی سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی از مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در ابتدای این بازدید سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) توضیحاتی در خصوص وسعت و اهمیت نظارت تصویری در محوطه 580 هکتاری سازمان بهشت زهرا(س) ارائه کرد و گفت: تجربه موفق و همکاری نزدیک سازمان بهشت زهرا(س) و نیروی انتظامی در کنترل امنیت برای شهروندان در پنج شنبه و جمعه پایان سال لزوم توسعه این مرکز را بیش از گذشته تاکیید می کند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در خصوص طرح هایی در زمینه هوشمند سازی از قبیل نظارت تصویری، دوربین های تردد شمار و توسعه مرکز کنترل ترافیک و طرح های جهت خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به شهروندان توضیحاتی ارائه کرد.

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در ادامه گفت: با همکاری سازمان بهشت زهرا(س) و نیروی انتظامی و پلیس راهور تهران شهروندان و خانواده های معظم شهدا برای زیارت این مکان مقدس در امنیت کامل هستند.

اشتری توسعه مرکز کنترل ترافیک سازمان بهشت زهرا(س) را تبلور شعار پلیس هوشمند دانست و توضیح داد: با همکاری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، تمام دوربین‌های ترافیکی سطح شهر تهران در اختیار سازمان بهشت زهرا(س) قرار گرفته است و در روز‌های پیک ترافیک، قابلیت کنترل محور‌های منتهی به بهشت زهرا(س) توسط همکارانمان وجود دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد