× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به همراه تعدادی از همسران گرانقدر شهدای مدافع حرم در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) تهران، […]

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به همراه تعدادی از همسران گرانقدر شهدای مدافع حرم در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) تهران، در این دیدار که در دفتر سردار رحیمی برگزار شد، رئیس پلیس پایتخت با درود بر روح حضرت امام(ره) و شهدای گرانقدر به ویژه شهدای مدافع حرم گفت: در ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) و به ویژه با تدبر و نگرش عمیق در عظمت و بزرگی وجود با برکت حضرت زینب(ع) در واقعه عاشورا و بعد از آن، انسان بیشتر و بیشتر به اهمیت ایستادگی و ایثار شهدای گرانقدر مدافع حرم پی می برد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به ویژگی ها و آرمان های شهدای مدافع حرم تصریح کرد: امروز هم صف نبرد بین حق و باطل قابل تشخیص است و شهدای مدافع حرم به راحتی این صف بندی را تشخیص دادند و از خود و خانواده و همه دلبستگی خود بریدند و در راه پیروزی خون بر شمشیر قدم برداشتند و پیروز شدند.

سردار رحیمی همچنین پس از توضیحات سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در خصوص خدمات بهشت زهرا(س) به خانواده معظم شهدا و همچنین برنامه های این سازمان در ایام محرم، گفت: امروز سازمان بهشت زهرا(س) به سازمانی خدمات رسان که خالصانه و مخلصانه به مردم خدمت می کند و در هیچ یک از ایام سال هم تعطیلی ندارد ، تبدیل شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه مادران و همسران گرانقدر شهدا و همچنین خدمات رسانی به شهروندان داغدار و متالم از افتخارات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) است.

سعید خال مدیر عامل بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در ابتدای این دیدار گزارشی در خصوص عملکرد سازمان بهشت زهرا(س) و اقدامات صورت گرفته در جهت تکریم خانواده های معظم شهدا ارائه کرد.

در انتهای این دیدار همسر شهید مدافع حرم محمدی و همچنین همسر شهید مدافع حرم رفیعی به بیان خاطره از این عزیزان پرداختند و یاد و خاطره این شهدای والا مقام را گرامی داشتند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد