× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به فرسوده بودن پاساژ شهید بهشتی در ابتدای خیابان باغ فیض، این مجموعه با مشارکت کسبه تخریب و بصورت استاندارد دوباره احداث خواهد شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر ،مسعود مرسلپور فرماندار این شهرستان،که در جلسه هماهنگی و توجیهی کسبه و مغازه داران […]

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به فرسوده بودن پاساژ شهید بهشتی در ابتدای خیابان باغ فیض، این مجموعه با مشارکت کسبه تخریب و بصورت استاندارد دوباره احداث خواهد شد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر ،مسعود مرسلپور فرماندار این شهرستان،که در جلسه هماهنگی و توجیهی کسبه و مغازه داران پاساژ شهید بهشتی سخن میگفت اظهار داشت: با توجه به نظریه کارشناسان رسمی دادگستری، نظام مهندسی و کارشناسان سازمان آتش نشانی در خصوص ناایمن بودن این پاساژ و مباحثی که در جلسات شورای تامین جهت حفظ امنیت و سلامت شهروندان و کسبه این مجموعه تجاری انجام شد، تخلیه، تخریب و احداث مجدد آن در دستور قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه شهرداری طبق قانون ملزم است تا جلوی فعالیت اماکن عمومی پرمخاطره و فرسوده را بگیرد گفت: با توجه به اینکه پاساژ شهید بهشتی قابلیت بهسازی و نوسازی را ندارد و از سویی جدیت مسئولان سیاسی، انتظامی و قضائی شهرستان برای احداث مجدد این پاساژ در جهت حفاظت و صیانت از جان شهروندان و کسبه این مجموعه، اقدامات لازم در این خصوص توسط شهرداری آغاز شده است.
فرماندار اسلامشهر با تاکید بر اینکه باید محل مناسبی جهت انتقال موقت واحدهای صنفی فعال در پاساژ شهید بهشتی مهیا شود افزود: بنای جدید نیز با همفکری و مشارکت کسبه فعلی در اسرع وقت احداث خواهد شد تا کسبه این پاساژ در محیطی ایمن فعالیتشان را از سر بگیرند.
گفتنی است در ادامه این جلسه سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت اسلامشهر، معاون خدمات شهری، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، رئیس اتاق اصناف اسلامشهر و تعدادی از کسبه و نمایندگان آنان به بیان نظراتشان پرداختند و در پایان مقرر شد نمایندگانی از جمع کسبه انتخاب و به دستگاههای ذیربط جهت پیگیری موضوعات مرتبط با این پاساژ برای اتخاذ تصمیمات نهایی معرفی شوند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد