× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر بر ضرورت برنامه ریزی لازم جهت برگزاری باشکوه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد و گفت: امورات مهم شهرستان را معطل انتخابات نگذاریم. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار این شهرستان،در […]

مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر بر ضرورت برنامه ریزی لازم جهت برگزاری باشکوه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد و گفت: امورات مهم شهرستان را معطل انتخابات نگذاریم.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار این شهرستان،در جلسه هماهنگی امور اجرایی انتخابات شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: برگزاری مطلوب انتخابات یکی از وظایف مهم ما در سال جاری است با این حال نباید به بهانه برگزاری انتخابات خللی در کار مردم و دیگر مسائل شهرستان از جمله رونق تولید و سایر مسائل اجتماعی، اقتصادی و… وارد شود.
وی با بیان اینکه احکام مسئولان کمیته های انتخابات شهرستان صادر شده گفت: همه باید جهت حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رای تلاش کنیم با این حال دست اندرکاران انتخابات نباید عقیده و نظرشان را به دیگران القا کنند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: تلاش مسئولان ادارات برای رفع مسائل و مشکلات شهرستان و خدمت صادقانه به مردم و جلب رضایتمندی آنان می تواند نقش تعیین کننده ای در تشویق و ترغیب مردم جهت حضور در انتخابات آتی داشته باشد.
مرسلپور همچنین در این جلسه بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی برای مجریان و اعضای شعب اخذ رای جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات اسفندماه تاکید کرد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد