× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور دستیابی به روش ها و شیوه های کاربردی سازی ایده های نو در زمینه آموزش و مشارکت شهروندان اقداماتی انجام می‌دهد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ فراخوان معرفی و اجرا الگوها و برنامه‌های آموزش و مشارکت شهروندی […]

سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور دستیابی به روش ها و شیوه های کاربردی سازی ایده های نو در زمینه آموزش و مشارکت شهروندان اقداماتی انجام می‌دهد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ فراخوان معرفی و اجرا الگوها و برنامه‌های آموزش و مشارکت شهروندی در حوزه زیباسازی شهری و مشارکت شهروندان در فرایند برنامه ریزی و اجرا، یکی از نیروهای محرک در برنامه ریزی برای تغییر است.

هیچ عملی برای شهروندان بدون مشارکت آن ها نباید صورت گیرد به همین دلیل سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد به منظور دستیابی به روش ها و شیوه های کاربردی سازی ایده های نو در زمینه آموزش و مشارکت شهروندان نسبت به شناسایی، انتخاب و همکاری با شرکت های مجری و پیمانکار فعال، توانمند و دارای سوابق کاری مرتبط در این زمینه اقدام کند.

لذا از علاقه‌مندان به همکاری در زمینه های زیر دعوت می شود حداکثر تا تاریخ یکم دی ماه سال جاری نسبت به ارسال ایده‌ها، طرح‌های نوین آموزشی، شیوه‌های کاربست آن‌ها برای گروه‌های مختلف(خردسال، کودک، نوجوان، بزرگسال و سالمندان گروه های گوناگون) اقدام کنند و سوابق کاری و مستندات مربوطه را به نشانی تهران، میدان شهدای هفتم تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، نبش خیابان شهید شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه اول، دبیرخانه سازمان زیباسازی ارسال کنند.

شایان ذکر است بررسی، کارشناسی، تأیید یا رد طرح ها به عهده اعضا کمیته شهروندی سازمان زیباسازی است.

در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه با شماره های 96044413 – 96044412- 96044406 تماس حاصل فرمایید.

حوزه های آموزشی در خصوص سیما و منظر شهری، نورآرایی و آذین بندی، حفظ و نگهداشت مبلمان شهری، تابلوهای اصناف، دیوار نویسی و دیگر حوزه های زیباسازی است.

گفتنی است؛ مدارک مورد نیاز برای این طرح متشکل از نامه با عنوان شرکت در فراخوان معرفی و اجرا الگوها و برنامه های آموزش و مشارکت شهروندی در حوزه زیباسازی شهری خطاب به معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران مبنی بر ارائه طرح پیشنهادی، ارائه توضیح کامل و توجیه طرح پیشنهاد شده، نمونه کار مرتبط با موضوع پیشنهادی، آنالیز هزینه پیشنهادی و رزومه حرفه ای مرتبط(به همراه آدرس و شماره تماس) است.

موارد ارسالی باید در قالب فایل به همراه نامه مورد اشاره به دبیرخانه سازمان زیباسازی تحویل داده شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد