× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تکریم مقام و پاسداشت رشادت‌های شهدای ارجمند انقلاب اسلامی، برای طراحی تندیس شهدا فراخوان داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی‌سازمان زیباسازی شهر تهران، براساس این فراخوان هنرمندان مجسمه‌ساز می‌توانند با ارائه طرح در این فراخوان مشارکت و آثار پیشنهادی خود را در قالب ماکت و […]

سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تکریم مقام و پاسداشت رشادت‌های شهدای ارجمند انقلاب اسلامی، برای طراحی تندیس شهدا فراخوان داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی‌سازمان زیباسازی شهر تهران، براساس این فراخوان هنرمندان مجسمه‌ساز می‌توانند با ارائه طرح در این فراخوان مشارکت و آثار پیشنهادی خود را در قالب ماکت و با رعایت شرایط این فراخوان به سازمان زیباسازی ارائه دهند.

طراحی تندیس سردار سرتیپ “شهید احمد سوداگر ” و امیر سرلشگر “شهید علی صیاد شیرازی “موضوع اصلی این فراخوان است. طراحی به صورت پیکره ایستاده برای نصب بر پایه با ارتفاع مناسب از جمله شرایطی است که هنرمندان باید در زمان طراحی به آن توجه کنند.

هنرمندان می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه این فراخوان با تحویل ماکت حجمی، فایل تصویر با کیفیت از ماکت با فرمت JPG، تکمیل فرم ثبت نام، تا تاریخ 30 مرداد 1398 در فراخوان ثبت نام و در آن شرکت کنند.

انجام ثبت نام و پذیرش طرح صرفا با رعایت تمام موارد یادشده نکته مهمی‌است که هنرمندان باید به آن توجه داشته باشند. نتایج هم پس از زمان داوری از طریق سایت سازمان و ارسال پیامک اعلام می‌شود. یکی از مهمترین نکات شرکت در این فراخوان خرید طرح منتخب پس از طی فرآیند کارشناسی اجرایی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات انجام می‌شود.

سردار سرتیپ احمد سوداگر در مبارزات دوران انقلاب اسلامی‌حضوری فعال داشت و در تمام عملیات‌هایی که در جنوب انجام شد، به عنوان یک نیروی موثر و طراح عملیات حضور داشت.

بعد از جنگ مسئولیت‌هایی همچون جانشینی فرماندهی لشکر ۷ ولی‌عصر (عج)، فرماندهی لشکر ۸ نجف و لشکرهای ۲۵ کربلای مازندران، ۲۷ حضرت رسول(ص) و مسئولیت اطلاعات نیروی زمینی سپاه را برعهده داشت. سردار سرتیپ پاسدار سوداگر در بهمن 1390بر اثر جراحات فراوان ناشی از جنگ و عوارض شیمیایی به یاران و همرزمان شهیدش پیوست.

امیر سرلشگر شهید علی صیاد شیرازی فرماندهِ اسبق نیروی زمینی ارتش و عضو شورای عالی دفاع ملی و از فرماندهان جنگ ایران و عراق بود. او پس از ۳۲ سال خدمت در یگان‌های مختلف نیروی زمینی ارتش، در تهران و مقابلِ درِ منزلش، به دست اعضای سازمان منافقین ترور شد.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینتررنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد