× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل و عضوهیات مدیره شرکت فارماشیمی، از تولید انبوه محصولات ضد عفونی درکاهش ابتلاء به کرونا با تاکید و دستور مدیر عامل سازمان بیمه سلامت خبرداد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،علی گودرزی مدیرعامل و عضوهیات مدیره شرکت فارماشیمی ، درخصوص اقدامات انجام شده درشرکت فارماشیمی با توجه به شیوع ویروس کرونا درکشور […]

مدیرعامل و عضوهیات مدیره شرکت فارماشیمی، از تولید انبوه محصولات ضد عفونی درکاهش ابتلاء به کرونا با تاکید و دستور مدیر عامل سازمان بیمه سلامت خبرداد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،علی گودرزی مدیرعامل و عضوهیات مدیره شرکت فارماشیمی ، درخصوص اقدامات انجام شده درشرکت فارماشیمی با توجه به شیوع ویروس کرونا درکشور گفت: شرکت فارماشیمی امسال 20 محصول جدید را به بازار عرضه می کند، یکی از پیش بینی های صورت گرفته از گذشته تهیه ژل های ضد عفونی کننده دست است.

وی افزود: خوشبختانه دستگاه تولید این ژل از قبل درشرکت وجود داشته و ازسابق نیزتجربه تولید کرم های ضدعفونی کننده نیز وجود داشته است، لذا با توجه به نیاز فعلی جامعه و تا کید و دستورمدیرعامل سازمان بیمه سلامت، تمام تلاش های کارکنان شرکت فارماشیمی برای شرایط فعلی جامعه تولید ژل های ضد عفونی کننده است که طی چند روز آینده این محصول به تولید انبوه خواهد رسید.

گودرزی تصریح کرد: شرکت فارماشیمی دراین برهه زمانی خارج از برخی وظایف، تولید تجهیزات بهداشتی و ضد عفونی کننده مورد نیازمردم را دردستورکار قرارداده است، بدون شک رفتارسازمانی و اجتماعی مناسب دربرخورد با ویروس کرونا باید مورد توجه قرارگیرد، این مساله ای نیست که با هیجان رفع شود؛ بلکه باید با نگاه منطقی با کمک رسانه ها به رفع مشکل پرداخت؛ لذا مردم به جای پرداختن به شایعه ها، برروی دستورالعمل ها و گایدلاین های مورد تاکید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو توجه کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه