× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران گفت:با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات احیاء و بهسازی 31 حلقه چاه انجام و به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ،سید علی لدنی نژاد مدیر عامل این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار […]

مدیرعامل شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران گفت:با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات احیاء و بهسازی 31 حلقه چاه انجام و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ،سید علی لدنی نژاد مدیر عامل این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با هدف عبور از بحران و در راستای آمادگی هر چه بیشتر و به منظور تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم و پیشگیری از هرگونه مشکلات کم آبی مخصوصا در فصل گرم سال و پیک مصرف آب موضوع احیاء و راه اندازی چاههای قدیمی و نیمه فعال شهرهای تحت پوشش در دستور کار قرار گرفت که بخشی از این چاهها مطابق برنامه احیاء و بهسازی گردید و عملیات بهسازی الباقی این چاهها نیز در دست انجام می باشد.

سید علی لدنی نژاد با اشاره به مشخصات پروژه های انجام شده در این خصوص یادآور شد : طی شش ماه اول سالجاری عملیات احیاء و بهسازی 31 حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام شده و اغلب این چاهها پس از احیاء با آبدهی بیش از 15 لیتر برثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفته است.

رئیس هیت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران خاطرنشان ساخت : منطقه جنوبغربی استان تهران یکی از مناطق پرجمیعت استان می باشد که بخش عمده و قابل توجه آب آشامیدنی این منطقه از طریق منابع زیر زمینی تامین و توزیع می گردد . لذا با عنایت به مشکلات موجود از جمله مهاجر پذیری ، تراکم جمعیتی بالا ، کاهش محسوس نزولات آسمانی و … ، به منظور ارتقاء کمّی آب شرب شهروندان موضوع احیاء و بازسازی چاههای نیمه فعال و قدیمی در دستور کار قرار گرفته و انجام می پذیرد و انتظار می رود شهروندان و مشترکین محترم نیز الگوی مصرف و خودداری از مصارف غیر ضرور را رعایت فرمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد