× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف نوسازی شبکه و افزایش کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهر ، عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه در نسیم شهر انجام شد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران، وحید مبین مدیر امور آبفای نسیم شهر با اعلام خبر مذکور […]

با هدف نوسازی شبکه و افزایش کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهر ، عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه در نسیم شهر انجام شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران، وحید مبین مدیر امور آبفای نسیم شهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به قدمت و فرسودگی خطوط و شبکه های آبرسانی در برخی از مناطق و خیابانهای این شهر که موجب بروز مشکلات در امر تامین و توزیع آب شرب شهروندان و مشترکین محترم میگردد ، علیهذا در همین خصوص عملیات لوله گذاری و اصلاح و بهسازی خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام می باشد .

وحید مبین با اشاره به مشخصات عملیات اجراء شده در این خصوص یاد آور شد : این پروژه از محل اعتبارات داخلی و جاری در خیابان طالقانی و کوچه ایمان غربی انجام شد که طی آن 345 متر از خطوط قدیمی و فرسوده این مناطق جمع آوری و از مدار توزیع خارج شده و بجای آن خط جدید 110 میلی متری پلی اتیلن راه اندازی و وارد مدار توزیع گردید .

وی خاطر نشان کرد : همزمان با اجرای اصلاح شبکه عملیات بهسازی و تعمیر و یا تعویض 165رشته انشعاب نیز انجام گرفت .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد