× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای افزایش کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر عملیات اصلاح شبکه در این شهرک انجام شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، رحیم آبرومند مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر با اعلام این خبر گفت : با عنایت به قدمت و پوسیده گی خطوط و همچنین قطر پایین لوله ها ، و ضرورت ارتقاء و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین این شهرک پس از مطالات لازم مقرر شد در سال جاری ۱۰۰۰ متر عملیات اصلاح شبکه در این شهرک انجام شود که از این میزان و تابحال ۸۵۰ متر اصلاح شبکه با استفاده از لوله های پلی اتیلن  در شهرک امام حسین (ع) و روستای پنج تن آل عبا(ع) و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات سرمایه ای و توسط کارگاه توسعه  انجام شده و مابقی این عملیات در دستور کار قرار گرفته است .

رحیم آبرومند با تاکید بر اجرای همزمان اصلاح اتشعابات فرسوده و قدیمی مرتبط با عملیات اصلاح شبکه نیز خاطر نشان ساخت : تاکنون و در همین راستا تعداد ۷۳۰  رشته انشعاب نیز در این عملیات بهسازی و به روز رسانی گردیده است.

وی در پایان یاد آور شد : با توجه به گسترش حوزه سکونتی این شهرک طی سالجاری عملیات توسعه شبکه نیز به طول ۱۲۵ متر و با استفاده از لوله های ۱۱۰ میلی متری پلی اتیلن انجام و به اتمام رسیده است . و امیدواریم تا پایان سال جاری با تامین به موقع اعتبارات تخصیص یافته الباقی پروژه های تعریف شده نیز عملیاتی گردد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه