× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

امام جمعه پاکدشت با اشاره به ولایتمداری نیروی انتظامی گفت: اعلام رضایت رهبر معظم انقلاب مدال افتخار نیروی انتظامی است

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ ظهر امروز سرهنگ نجم الدین مرادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت در همراهی معاونین و مسئولان کلانتری ها به دیدار حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه پاکدشت رفت و با  ایشان از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار امام جمعه شهرستان پاکدشت اظهار داشت: درروزهای آینده  شاهد فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی هستیم.

کار شما سربازان نیروی انتظامی مقدس است. بشریت ۲نیاز مهم  اقتصاد و امنیت  را دارد

در سوره مبارک قریش، بصورت واضح و کامل در خصوص نیاز انسان و فلسفه عبادت و توحید و خداپرستی سخن به میان آمده است.

 

وی در ادامه ابراز کرد: امنیت را با افتخار در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ضمیر خدمت به پرچم ۳رنگ و مقدس ایران سربلند شما سبز پوشان و زحمت کشان تامین کردید و چه دستمزدی بالاتر از رضایت ولایت فقیه که خود  یعنی رضایت امام عصر(عج).

 

امام جمعه پاکدشت در ادامه خاطرنشان کرد: روحانیون و نیروی انتظامی تحت فرماندهی امام خامنه ای(حفظه الله) کار می کنند و همه تحت فرماندهی نایب امام زمان (عج) هستیم.

جوکار در ادامه با اشاره به درک مردم از نیروی انتظامی اشاره کرد و یادآور شد: مردم شما را می بینند که شبانه روز در خدمت به آنها برای تامین امنیت هستید. اگر نبود همراهی شما و مردم این آرامش در ایران شکل نمی گرفت. مردم به نیروی انتظامی اطمینان دارند و بخوبی میفهمند پلیس بیدار در کنار مردم و برای مردم است.

 

گفتنی است امام جمعه پاکدشت در پایان از مردم شهرستان برای ابراز محبت و دیدارهای مستمرشان تقدیر و تشکر کرد و این ابراز محبت را بی مانند دانست.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه