× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

زهرا نژادبهرام عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران صبح روز گذشته با حضور در مدرسه اشرفی اصفهانی در منطقه17 تهران، از لزوم همگرایی علم و دفاع سخن گفت و افزود: دختران هوشمند کشور می توانند با همگرایی،تلاش و کاهش انتظارات مدیران کشور را برای عبور و مدیریت شرایط فعلی یاری کنند. به گزارش ثمره نیوز […]

زهرا نژادبهرام عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران صبح روز گذشته با حضور در مدرسه اشرفی اصفهانی در منطقه17 تهران، از لزوم همگرایی علم و دفاع سخن گفت و افزود: دختران هوشمند کشور می توانند با همگرایی،تلاش و کاهش انتظارات مدیران کشور را برای عبور و مدیریت شرایط فعلی یاری کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه17 تهران،صبح روز گذشته زهرا نژادبهرام در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی در مدرسه هیئت امنایی اشرفی اصفهانی در منطقه17تهران حضور یافت.

زهرا نژادبهرام عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران در جریان آیین آغاز سال تحصیلی گفت: اول مهرماه همیشه یادآور پیوند میان دفاع و علم است.از سویی آغاز سال تحصیلی ست و از سویی هفته دفاع مقدس که حکایت از پیوند مدرسه دفاع از کشور ومدرسه دانش و علم دارد.و نشان دهنده آن است که تنها با یک دست نمی توان آینده را ساخت.باید علم و دفاع از کشور در کنار هم قرار گیرند.

عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران با ابراز خرسندی از حضور در دارالشهدای تهران گفت: باعث خوشحالی من است که امروز در دارالشهدای تهران و در این مدرسه دخترانه حضور دارم.من هم جزیی از خانواده ایثارگران هستم و نقش کوچکی در دفاع داشتم و حضور امروزم در این منطقه یادآور خاطرات دفاع بوده و باعث خوشحالی ست.باعث افتخار من است که در منطقه17 هستم.در جمع زنانی که مشابه مادران،خواهران و دختران شهدا هستند و دست بر زانو گذاشته و برای ساختن آینده شان تلاش می کنند. شما می توانید آینده ساز این کشور باشید.

وی با اشاره به باورمندی اعضای شورای شهر به جوانان شهر گفت: به تلاش و آینده سازی جوانان این شهر باور داریم و برای مناسب سازی حیاط مدارس دخترانه تلاش کردیم و در صحن علنی مصوب شد تا با اختصاص 20درصد از بودجه به مناسب سازی، شرایط استفاده از حیاط و فضای باز برای فرزندان شهر تهران فراهم کند.

عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران با تقدیر از اعلام آمادگی شهردار منطقه17 برای بهسازی مدارس دخترانه گفت: آقای کلهری از وجود مدارس فرسوده اطلاع دادند و قابل تقدیر است که اعلام آمادگی کردند برای آنکه مناسب سازی و بهسازی این مدارس اقدام عاجل انجام دهند تا دانش آموزان عزیز که آینده سازان کشور هستند در مدارس مناسب و ایمنی تحصیل کنند.

نژادبهرام با اشاره به سازماندهی نیازهای مدارس گفت: شرایط کنونی کشور شرایط ویژه ای ست.دختران هوشمندتر و‌توانمندتر از آن هستند که متوجه شرایط نشوند و باید با کاهش هزینه ها به خانواده هایشان کمک کنند. دختران باید با کاهش انتظارات، کاهش مصرف و هزینه خانوار، پیوستگی با همدیگر و کمک به تولید در مسیر پیشرفت قدم بردارند تا مدیران کشور بتوانند شرایط فعلی را هم مدیریت کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد