× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند گفت: شرکت شهروند با حضور در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران ۱۴۰۱، ضمن معرفی نحوه نوین خدمات‌رسانی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در حوزه صنعت خرده‌فروشی به شهروندان، طرح مشارکت عمومی در توسعه فیزیکی شعب فروشگاهی شهروند‌‌محله و کلان‌شهرها را به بازدیدکنندگان و متخصصان شهری معرفی کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان با اعلام این مطلب گفت: طرح توسعه مشارکتی شهروند و آخرین فناوری‌های نوین در قالب خرید هوشمند مجازی از مهم‌ترین طرح هایی است که در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران ۱۴۰۱ به بازدید‌کنندگان و متخصصان مدیریت شهری معرفی شد.
قربانیان در ادامه افزود: فروشگاه های زنجیره‌ای شهروند در راستای تاکیدات مدیریت شهری مبنی بر گسترش خدمات شهروند در سایر مناطق پایتخت، با انتشار فراخوان، اطلاعات لازم و فراهم ساختن ظرفیت‌های مشارکت با بخش خصوصی، سعی دارد گام‌های موثری در جهت توسعه فیزیکی فروشگاه‌های خود و خدمات‌دهی جامع‌تر به شهروندان بردارد.
او در ادامه عنوان کرد: طرح توسعه فیزیکی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، در قالب مشارکت با بخش خصوصی و‌ کلانشهرهای کشور، از اولویت‌‌ها و اقدامات قابل توجهی است که از طریق بروشورها و اطلاعات مورد‌نیاز در اختیار متقاضیان و بازدید‌کنندگان غرفه شرکت شهروند قرار گرفت.
مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با بیان این که غرفه شرکت شهروند در این نمایشگاه با استقرار صندوق خود‌پرداخت، توانست تجربه خریدی مدرن و آسان را برای مخاطبان فراهم نماید، اذعان کرد: بی تردید این شرکت با امکان خرید مجازی در قالب فروشگاه دیواری شهروند، شکل نوینی از خرید اینترنتی را به شهروندان ارائه خواهد کرد.
به گفته قربانیان غرفه شرکت شهروند در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران ۱۴۰۱ تا به امروز با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان روبرو بوده است.
گفتنی است، این نمایشگاه از تاریخ ۱۲ الی ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ و از ساعت ۱۰ الی ۱۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو جهت بازدید علاقمندان و متخصصان حوزه مدیریت شهری دایر است.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه