× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف ارتقای سطح شاخص های HSE شهروندی، “ضریب ایمنی پل های عابر پیاده” منطقه21 تهران مورد بازنگری دقیق و کارشناسی قرار گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداری منطقه21 تهران، زهرا میرزایی پور سرپرست سامانهHSE (مديريت بهداشت، ايمني و محيط زيست) این منطقه21 با اعلام خبر فوق گفت: باتوجه به […]

با هدف ارتقای سطح شاخص های HSE شهروندی، “ضریب ایمنی پل های عابر پیاده” منطقه21 تهران مورد بازنگری دقیق و کارشناسی قرار گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداری منطقه21 تهران، زهرا میرزایی پور سرپرست سامانهHSE (مديريت بهداشت، ايمني و محيط زيست) این منطقه21 با اعلام خبر فوق گفت: باتوجه به اینکه یکی از مهم ترین سرفصل های سامانهHSE، اقدامات ایمنی و ارتقای سطح شاخص های HSE شهروندی است؛ از این رو اداره HSE بازدیدهای مدون از پل های عابر پیاده سطح منطقه21 را با هدف کاهش خطرات در دستورکار ویژه قرار داده است.

وي در ادامه افزود: یکی از مباحث مهم در ایمنی تردد شهروندان و دانش آموزان، استفاده از پل‌های هوایی عابر پیاده در سطح شهر به منظور کاهش خطرات جانی و تصادفات است، از این رو بازنگری پل های عابر سطح منطقه21 از طریق تکمیل چک لیست های مربوطه و بررسی وضعیت کلی آنها در سطح این منطقه صورت پذیرفت.

بنا بر این گزارش؛ بررسی وضعیت سیم کشی ها، وضعیت عمومی سازه، عرض عرشه، زیبایی و نظافت و روشنایی پل ها، نوع کفپوش، کیفیت، وضعیت سقف و همچنین حفاظ گذاری آنها از اولویت های مهم در این پایش سراسری محسوب شده است.

میرزایی پور در پايان خاطرنشان کرد: در جریان این طرح، کلیه عدم انطباق ها؛ ارزیابی و براساس دو عنصر “شدت و احتمال”، اولویت بندی شده و به منظور رفع خطرات و بهبود وضعیت ایمنی به حوزه های مربوطه اعلام شده است تا در اسرع وقت نسبت به رفع عدم انطباق های اعلام شده اقدامات لازم صورت گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد