× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ۸۵ درصد ازاعتبارات اختصاص یافته به خراسان شمالی در حوزه سلامت از منابع دولتی برای بیمه شدگان رایگان است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا، طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، در دیدار با استاندار خراسان شمالی گفت: در خراسان شمالی ۷۰ درصد از […]

طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ۸۵ درصد ازاعتبارات اختصاص یافته به خراسان شمالی در حوزه سلامت از منابع دولتی برای بیمه شدگان رایگان است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا، طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، در دیدار با استاندار خراسان شمالی گفت: در خراسان شمالی ۷۰ درصد از جمعیت ، تحت پوشش بیمه سلامت هستند، ضمن اینکه بیمه سلامت سالانه ۲۳۰ میلیارد تومان از منابع دولتی را برای این استان هزینه می کند، زیرا جمعیت بیمه شده در خراسان شمالی از روستاییان هستند.

وی افزود: اگر اعتبارات به بیمه سلامت تخصیص پیدا کند، در پرداخت بدهی ها اولویت ها رعایت می شود، البته به توسعه بخشی از ادارات در خراسان شمالی باید توجه کرد و ما آمادگی داریم دراین زمینه همکاری کنیم.

موهبتی تصریح کرد: بیمه سلامت در حوزه IT  اقداماتی انجام داده که می توان به نسخه نویسی الکترونیک و رسیدگی اسناد الکترونیکی اشاره کرد.

رییس هیات مدیره سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: توجه به گایدلاین ها و راهنماهای بالینی برای بیمه ، ذخیره منابع به همراه دارد، البته تغییر رفتار مقاومت به دنبال داشته و دراین زمینه حمایت استانداری خراسان شمالی ازاهمیت بسزایی برخوردار است.

در این دیدارهمچنین محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی گفت: هم افزایی، مشارکت و تعامل میان ارکان دولت و حاکمیت در پیشبرد اهداف نظام سلامت امری ضروریست.

وی افزود: خراسان شمالی از زیرساخت های لازم برخوردار نیست، بنابراین در رفع مشکلات همه بخش ها باید همکاری کنند؛ بدون شک استانداری دراستقرار سازمان الکترونیک با هدف کاهش مشکلات مردم با بیمه سلامت همکاری می کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد