× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  نماینده استان لرستان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به سیل اخیر استان متبوعش اظهارداشت:هیچ یک از معاونان رییس جمهور و یا وزیران از منطقه سیل زده لرستان بازدید نکرده اند. مردم از این موضوع که استانشان به فراموشی سپرده شد گله مند هستند.   به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی […]

 

نماینده استان لرستان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به سیل اخیر استان متبوعش اظهارداشت:هیچ یک از معاونان رییس جمهور و یا وزیران از منطقه سیل زده لرستان بازدید نکرده اند. مردم از این موضوع که استانشان به فراموشی سپرده شد گله مند هستند.

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شورای عالی استان ها،علی محمد صالحی نسب نماینده استان لرستان در شورای عالی استان‌ها در گفت ‌و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به سیل اخیر استان متبوعش اظهارداشت:هیچ یک از معاونان رییس جمهور و یا وزیران از منطقه سیل زده لرستان بازدید نکرده اند. مردم از این موضوع که استانشان به فراموشی سپرده شد گله مند هستند.

وی با بیان اینکه در سیل لرستان شهرستان دوره چگینی، پل دختر، معمولان، خرم آباد دچار خسارات شده اند گفت:به بسیاری از زیر ساخت ها مانند جاده ها،پل ها، معابر ، مزارع، باغات خسارات زیادی وارد شده است.

عضو هیات رییسه شورای عالی استان‌ها ضمن ابراز همدردی با سایر استان‌های سیل زده بیان کرد:متاسفانه لرستان هم در سیل اول و هم در سیل دوم مظلوم واقع شد و هیچ اهمیتی به آن داده نشد و صدا و سیما نیز خیلی به آن نپرداخت.

صالحی نسب در پایان تصریح کرد: از معاون اول رییس جمهوری و‌ وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی انتظارم داریم از منطقه سیل زده لرستان بازدید کنند و از نزدیک شاهد مشکلات باشند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد