× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداری منطقه۲ تهران به لحاظ اجرای طرح هوشمند سازی و حمایت از استارتاپ ها و رویدادهای نوآورانه درمدیریت شهری عنوان شایسته تقدیر را در چهارمین جایزه خشت طلایی تهران به خود اختصاص داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ، آیین بزرگداشت «روز جهانی شهرها» همزمان با چهارمین دوره اهدای […]

شهرداری منطقه۲ تهران به لحاظ اجرای طرح هوشمند سازی و حمایت از استارتاپ ها و رویدادهای نوآورانه درمدیریت شهری عنوان شایسته تقدیر را در چهارمین جایزه خشت طلایی تهران به خود اختصاص داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ، آیین بزرگداشت «روز جهانی شهرها» همزمان با چهارمین دوره اهدای جایزه جهانی خشت طلایی تهران، به پروژه‌ها و تجارب برتر مدیریت شهری در سال 2019 با موضوع شهرهایی هوشمند، تاب‌آور و زیست‌پذیر برای همه، به میزبانی مشترک شهرداری تهران و دفتر برنامه اسکان بشر ملل متحد در تهران، برگزار ‌شد.

چهارمین دوره جایزه خشت طلایی تهران در دو بخش داخلی و بین‌المللی و در ٧ محور اصلی ” تاب‌آوری، زیست‌پذیری و توسعه پایدار شهر،مشارکت شهروندان و توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر،معماری، شهرسازی، میراث فرهنگی و بازآفرینی شهری،شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور،تأمین منابع، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، اشتغال و اقتصاد شهری،توسعه زیرساخت‌ها، حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری وارتقای حکمروایی محلی، برنامه‌ریزی و مدیریت شهری” اقدام به جذب پروژه‌ها و تجربیات شهری کرد.

براساس این گزارش شهردرای منطقه۲ از میان ۵۱۹طرح ارسالی در بخش داخلی و بین المللی ،به لحاظ حمایت و راه اندازی ۱۷ استارتاپ در بخش شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور شایسته تقدیر شناخته شد.

لازم به ذکر است در حال حاضر ۱۷ استارتاپ در بخش های خدمات شهری، محیط زیست و ترافیکی با هدف حرکت در مسیر شهر هوشمنددر منطقه۲ فعال شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد