× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه9 با استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک در برنامه های روز سه شنبه منطقه در حمایت ازسه شنبه های بدون خودرو شرکت کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید علی مفاخریان با حمایت از پویش سه شنبه های بدون خودرو گفت:برای داشتن شهری […]

شهردار منطقه9 با استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک در برنامه های روز سه شنبه منطقه در حمایت ازسه شنبه های بدون خودرو شرکت کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید علی مفاخریان با حمایت از پویش سه شنبه های بدون خودرو گفت:برای داشتن شهری بانشاط و به دور از آلودگی های زیست محیطی می بایست از خود شروع کنیم.

وی افزود:پویش سه شنبه های بدون خودرو از جمله برنامه هایی است که با ترویج آن در استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و ایجاد زیرساختهای مرتبط با آن در فضای شهری می توان زمینه ساز تحول در حفظ محیط زیست و ایجاد شهری زیست پذیر برای همه بود.

شایان ذکر است شهردار منطقه9 به همراه مدیران شهری منطقه در برنامه های روز سه شنبه های بدون خودرو منطقه، در حمایت از پویش سه شنبه های بدون خودرو از وسایل حمل و نقل پاک استفاده می کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد