× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 9 تهران گفت:پروژه استاد معین قرار است کمکی برا کاهش بار ترافیکی مناطق 2و9 تهران از خیابان های استاد معین و شهید اکبری برای کمک به کاهش ترافیک بزرگراه های آیت الله سعیدی و یادگار امام خواهد بود.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی ثمره نیوز،صبح امروز ۱۴ بهمن ماه،به مناسبت سومین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی،پروژه زیرگذر استاد معین با حضور پیروز حناچی شهردار تهران،سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)،محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران و اعضای این شورا، معاونین شهرداری تهران و سید علی مفاخریان شهردار منطقه۹ تهران و معاونین این منطقه به بهره برداری رسید.

سید علی مفاخریان  شهردار منطقه۹ تهران در حاشیه آیین افتتاح پروژه زیرگذر استاد معین در گفتگوی اختصاصی با خبر نگار ثمره نیوز در خصوص این پروژه اظهار داشت:پروژه زیرگذر استاد معین به طول ۶۸۱ متر محل اتصال شمال به جنوب خیابان استاد معین است که مسیر دسترسی شمال به جنوب خیابان آزادی را فراهم خواهد کرد و از طرف دیگر دسترسی محلی که از خود میدان استاد معین فراهم شد با کنارگذرهایی که به وجود آمده است به بهره برداری رسید .

وی گفت:این پروژه قرار است کمکی برا کاهش بار ترافیکی مناطق ۲و۹ تهران از خیابان های استاد معین و شهید اکبری برای کمک به کاهش ترافیک بزرگراه های آیت الله سعیدی و یادگار امام(ره) خواهد بود.

مفاخریان در ادامه افزود:از پروژه های برنامه ریزی شده سال۹۹ برای کاهش بار ترافیکی منطقه می توان به پروژه عمرانی ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) تا میدان فتح اشاره کرد که پیگیری های لازم انجام خواهد شد تا ان شاءالله شاهد تحقق آن باشیم.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه