× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای بررسی مسائل پیش رو و پیشبرد اهداف مجموعه شهری، چهارمین جلسه شورای معاونین منطقه با حضور شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری برگزار و طی آن گزارشی در خصوص اجرای طرح سنجش، پایش و ارزیابی عوامل انسانی موثر در زیست بوم منطقه ارائه شد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از […]

در راستای بررسی مسائل پیش رو و پیشبرد اهداف مجموعه شهری، چهارمین جلسه شورای معاونین منطقه با حضور شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری برگزار و طی آن گزارشی در خصوص اجرای طرح سنجش، پایش و ارزیابی عوامل انسانی موثر در زیست بوم منطقه ارائه شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید علی مفاخریان شهردار منطقه گفت: با توجه به اینکه مسائل شهری در سال های اخیر پر رنگ تر شده است، لزوم توجه به ارائه طرح ها و ایده های خلاقانه رویکرد جدیدی در حوزه مدیریت شهری ایجاد کرده است که این امر با تغییر نگاه شهروندی و پرسنل مجموعه، بستری مناسب برای بهره مندی از فرصت ها و ظرفیت ها را فراهم می کند.

وی بازنگری به فعالیت های گذشته را راهی برای ارائه خدمات خلاقانه دانست و بیان داشت: بایست با ارائه ایده و طرح های جدید، هرآنچه که خدمات بهتر در سطح شهر برای شهروندان ایجاد می کند در اولویت قرار گرفته تا چشم انداز روشنی برای آینده داشته باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد