× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه21 در ابتدای نشست صمیمی با شهرداران منتخب مدارس ورودی غربی پایتخت که با حضور محسنی نسب رئيس آموزش و پرورش منطقه9 تهران بزرگ برپا شد، گفت: امروز شروعی برای تمرین دموکراسی و کار تیمی در بین دانش آموزان مدارس ورودی غربی پایتخت است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری […]

شهردار منطقه21 در ابتدای نشست صمیمی با شهرداران منتخب مدارس ورودی غربی پایتخت که با حضور محسنی نسب رئيس آموزش و پرورش منطقه9 تهران بزرگ برپا شد، گفت: امروز شروعی برای تمرین دموکراسی و کار تیمی در بین دانش آموزان مدارس ورودی غربی پایتخت است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، حسن رحمانی شهردار این منطقه با اشاره به اینکه فلسفه برگزاری انتخابات، تمرینی است برای دموکراسی؛ گفت: مهم ترین سرمایه هر شخص، مورد اعتماد بودن است. به همین منظور، شهرداران مدارس باید سعی داشته باشند تا با رای هایی که کسب کرده اند و اعتمادی که توسط دانش آموزان برایشان ایجاد شده؛ به شکل مطلوبی به وظایف خود عمل کنند.

وی در ادامه افزود: مدیریت شهری منطقه21 آمادگی این را دارد که به صورت ماهانه با شهرداران منتخب مدارس جلسه هم اندیشی مشترک داشته باشد تا در سایه تشکیل این جلسات، تصمیمی مشترک در راستای اینکه چه اقداماتی باید در سطح مدارس انجام پذیرد، بحث و تبادل نظر شود.

رحمانی همچنین یاداور شد: مبحث مشارکت و همیاری شهروندان با مجموعه مدیریت شهری بسیار مهم است؛ چراکه هزینه های اداره شهر توسط خود شهروندان تامین می شود، به همین میزان که هرقدر سطح مشارکت بیشتر باشد قطعا شهروندان هزینه های کمتری را نیز متحمل می شوند.

شهردار منطقه21 در همین راستا افزود: یکی از فرصت های بی بدیل این منطقه وجود صنایع و کارخانجات است و این آمادگی وجود دارد که دانش آموزان بازدیدهای منظم دوره ای از سطح کارخانه های مختلف داشته باشند تا با دید بهتر و دانش بیشتری برای آینده خود تصمیم گیری کنند.

محسنی نسب رئيس آموزش و پرورش منطقه9 تهران بزرگ نیز در این جلسه گفت: برای انجام هر کاری می بایست فرهنگ سازی صورت گیرد و این مهم جز در بستر مدارس میسر نخواهد شد؛ چراکه در مدارس، تمرین باهم بودن و درکنارهم بودن به دانش آموزان آموزش داده می شود.

لازم به ذکر است؛ در پایان این نشست صمیمی، احکام شهرداران منتخب مدارس منطقه21 تنفیذ شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه