× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران گفت: به منظور حفظ ایمنی و جان شهروندان از تیم ممیزی HSE می خواهیم که با دقت و سخت گیرانه شرایط ایمنی ، بهداشت و محیط زیست این منطقه را ارزیابی کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران، رسول کشت پور […]

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران گفت: به منظور حفظ ایمنی و جان شهروندان از تیم ممیزی HSE می خواهیم که با دقت و سخت گیرانه شرایط ایمنی ، بهداشت و محیط زیست این منطقه را ارزیابی کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه با بیان این که شهرها کانون توجه مردم و مرکز توسعه و پیشرفت هستند و شهروندان نیزگاهی از پیامدهای منفی رشد و توسعه رنج می برند گفت: از مهم ترین مسایل شهری موضوع ایمنی و سلامت شهروندان به ویژه در محیط های عمومی شهری مانند پارک ها، محوطه های بازی کودکان در پارک ها، محوطه های و زمین های ورزشی، محیط های کارگاهی ، معابر خیابان ها و… است که مدیریت و مسئولیت حفظ و نگهداری این محیط ها با شهرداری است .

شهردار منطقه 2 با تاکید بر لزوم ارزیابی و بررسی دقیق و سخت گیرانه رعایت الزامات HSE توسط تیم ممیزی در سطح منطقه 2 اظهار کرد: حفظ ایمنی و جان شهروندان در محیط های شهری از مهمترین اولویت ها و وظایف مدیریت شهری است و همه مدیران در تمامی سطوح مدیریت شهری منطقه در حفظ ایمنی و جان تک تک شهروندان و جلوگیری از بروز هر گونه آسیب و حادثه ای که در حیطه نظارت آنهاست مسئولند.

رسول کشت پور با تاکید بر اهمیت و لزوم پیاده سازی مدیریت یکپارچه ی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در سطح مناطق افزود: ایجاد امنیت در فضاهای عمومی شهر سرزندگی و پویایی را در جامعه به دنبال خواهد داشت و شهروندان با خیال آسوده می توانند در محیط های شهری حضور یابند .

وی با بیان اینکه جلوگیری از بروزآسیب ها و حوادث ناشی از چاله و گودال های موجود در معابر و خیابانها و یا ایمن نبودن محیط های کارگاهی از مهمترین وظایف مدیریت شهری است گفت: پیاده سازی الزامات ایمنی باید به عنوان یک باور انسانی در ذهن مدیران ما باشد و هر کدام به نوبه خود در کم کردن مشکلات مردم با تمام توان بکوشند.

گفتنی است فرایند ارزیابی و ممیزی شهرداری منطقه 2 توسط 3 تیم جداگانه با روش HSE-MS ، طی یک روز در سطح منطقه انجام می شود .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد