× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ٨ تهران، مهناز استقامتی شهردار منطقه تهران،٨ در جلسه شورای پژوهش و نوآوری منطقه گفت: نه تنها مساله شناسی در اولویت پژوهش‌های منطقه است، بلکه سعی داریم تا طرح‌های آتی و فاخر این منطقه مبتنی بر تفکر علمی و نوآوری برنامه ریزی و اجرا […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ٨ تهران، مهناز استقامتی شهردار منطقه تهران،٨ در جلسه شورای پژوهش و نوآوری منطقه گفت: نه تنها مساله شناسی در اولویت پژوهش‌های منطقه است، بلکه سعی داریم تا طرح‌های آتی و فاخر این منطقه مبتنی بر تفکر علمی و نوآوری برنامه ریزی و اجرا شوند.

وی افزود: اگرچه پیش از این نیز توجه و تمرکز بر روی پژوهش و نوآوری بود اما خوشبختانه با حضور دکتر حناچی، شهردار تهران این مسیر روند رو به رشد و توسعه ای به خود گرفته است.

استقامتی گفت: بدون شک رشد و توسعه در مناطق نیازمند مطالعه دقیق و مدون است ومدیریت شهری، امروز با یک مدیریت علمی و با هدف ایجاد سازوکار کارآمد، نوآورانه، و اثربخش برای مواجهه با مسائل شهری می تواند اتفاقات مهمی را در این کلانشهر بزرگ رقم زند.

جلسه شورای پژوهش و نوآوری شهرداری منطقه٨، با حضور بوچانی، رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، برگزار و آئين اهدای احكام اعضای شورای پژوهش و نوآوری شهرداری منطقه٨ انجام شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد