× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 5 با بدست گرفتن هدایت عملیات برف روبی منطقه از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری برای اجرای این عملیات خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، فریدون حیدری شهردار منطقه پنج تهران،ساعاتی پیش از آغاز بارش برف روز شنبه به صورت میدانی در نقاط […]

شهردار منطقه 5 با بدست گرفتن هدایت عملیات برف روبی منطقه از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری برای اجرای این عملیات خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، فریدون حیدری شهردار منطقه پنج تهران،ساعاتی پیش از آغاز بارش برف روز شنبه به صورت میدانی در نقاط حساس و برف گیر منطقه حضور پیدا کرد و هدایت عملیات برف روبی را شخصا برعهده گرفت.

حیدری در جریان این عملیات از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری منطقه 5 برای اجرای کامل عملیات برف روبی از شب گذشته خبر داد و گفت : برای اینکه در زمان بارش برف، منطقه با مشکل گرفتگی معابر روبرو نشود از ابتدای آبان ماه ستادبرف روبی منطقه تشکیل شده و با ایجاد ایستگاه های هفت گانه و در اختیار گرفتن تجهیزات لازم اقدامات خود را آغاز کرده است.

وی  ازجانمائی و استقرار 300 مخزن شن و نمک در تمامی نقاط پیش بینی شده خبر داد و افزود : هم اکنون ماشین آلات و تجهیزات لازم برای مواقع بحرانی در زمان بارش در اختیار واحد ها قرار گرفته است تا در صورت لزوم به سرعت به کار گرفته شود.

شهردار ادامه داد: با توجه به پیش بینی هوا شناسی مبنی بر بارش برف در روز شنبه ،از شب گذشته نیروهای خدمات شهری  به حالت آماده باش کامل در آمده اند و با حضور در جای جای منطقه تلاش دارند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بلافاصله نسبت به رفع آن اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در ابتدای صبح روز شنبه با وجود بارندگی ها، منطقه 5 از روان ترین معابر ترافیک در شهر تهران برخوردار بود، گفت : ظرف 20 روز گذشته بیش از 30هزار کیسه شن و نمک تهیه شده و 150 محل نیز برای استقرار نیرو ها در زمان بارندگی  ایجاد شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد