× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

بیست و پنجمین سه شنبه بدون خودرو در منطقه 13 با بازدید میدانی شهردار منطقه از معابر ناحیه دو و رصد مسائل شهری آغاز و با جلسه مشترک با شهرداران مدارس و دوچرخه سواری با دانش آموزان ادامه یافت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، بیست و پنجمین […]

بیست و پنجمین سه شنبه بدون خودرو در منطقه 13 با بازدید میدانی شهردار منطقه از معابر ناحیه دو و رصد مسائل شهری آغاز و با جلسه مشترک با شهرداران مدارس و دوچرخه سواری با دانش آموزان ادامه یافت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، بیست و پنجمین سه شنبه بدون خودرو در منطقه 13 با بازدید میدانی شهردار منطقه 13 از ناحیه دو آغاز و با بررسی مسائل و مشکلات خدمات شهری، ترافیکی ، شهرسازی این ناحیه ادامه یافت.

همچنین بعد از بازدید میدانی ، شهردار منطقه در جلسه ای با معاونین و مدیران در ساختمان شهرداری ناحیه دو بر ضرورت توجه مدیران منطقه به افزایش کیفی سطح خدمات و ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان تاکید کرد.

در ادامه به مناسبت هفته کودک ، شهرداران مدارس با شهردار منطقه ۱۳ هم رکاب شده و مسیری از شهرداری ناحیه دو تا مدرسه خود را دوچرخه سواری کردند .

شهرداران مدارس پس از دوچرخه سواری با شهردار منطقه در جلسه ای مشترک با رحمان زاده و جمعی از مدیران ، ایده های برتر و نو خود را در زمینه محیط زیست و ترافیک ارائه کردند.

رحمان زاده، شهردار منطقه ضمن استقبال از ایده های نو دانش آموزان و قدردانی از مشارکت دانش آموزان در مسائل شهری دستورات لازم را برای عملی کردن این طرح ها صادر کرد.

در پایان شهردار منطقه از شهرداران مدارس با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد