× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه ۹ تهران گفت:در راستای تدابیر مدیریت ارشد شهری مبنی بر جمع آوری حصار کارگاهی وگسترش فضای سبز در پایتخت، نسبت به بازپیرایی و بازسازی فضای سبز میدان فتح به مساحت 11 هزار متر مربع اقدام می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، سید علی مفاخریان شهردار […]

شهردار منطقه ۹ تهران گفت:در راستای تدابیر مدیریت ارشد شهری مبنی بر جمع آوری حصار کارگاهی وگسترش فضای سبز در پایتخت، نسبت به بازپیرایی و بازسازی فضای سبز میدان فتح به مساحت 11 هزار متر مربع اقدام می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، سید علی مفاخریان شهردار منطقه ۹ تهران، با اعلام این خبر گفت: در این فعالیت که با هدف مدیریت مصرف منابع آبی با کاشت انواع گیاهان مقاوم به کم آبی از انواع درختچه، رز و نسترن توسط اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست نیز اقدام شده است، عملیات خاکبرداری ، نخاله کشی ، تسطیح و رگلاژ میدان فتح با 500متر لوله کشی،1500 متر کابل کشی و نصب 22 پایه چراغ کم مصرف از نوع SMD در دست اقدام است.


شهردار منطقه9 همچنین به اقدامات عمرانی انجام شده در میدان فتح اشاره کرد و عنوان داشت: با عنایت به واگذاری عملیات کوچک سازی و ساماندهی کارگاه های میدان فتح، عملیات جابجایی و عقب نشینی 200 متر حصار کارگاهی و نصب250 متر حصار کارگاهی انجام شده است.


وی در ادامه به سایر اقدامات معاونت فنی عمرانی اشاره و اظهار کرد: انجام300متر عملیات هره چینی پیرامون فضای سبز، سیمان کاری ورودی زیرگذر میدان فتح، تریم رمپ و پله های واقع در زیر گذرمیدان فتح از جمله این اقدامات است.

شایان ذکر است در پایان اجرای عملیات بازسازی فضای سبز میدان فتح و به منظور رفاه حال شهروندان نسبت به نصب نیمکت ، سطل زباله ودیگر مبلمان شهری نیز اقدام خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد