× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ تهران،صبح امروز  طی فراخوان پویش محیط زیستی سازمان های مردم نهاد و شهروندان علاقه مند به حفظ محیط زیست در کنار سازمان حفاظت از محیط زیست و شهرداری منطقه ۵ تهران با حضور رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه۵ و کیومرث کلانتری مدیرکل سازمان محیط […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ تهران،صبح امروز  طی فراخوان پویش محیط زیستی سازمان های مردم نهاد و شهروندان علاقه مند به حفظ محیط زیست در کنار سازمان حفاظت از محیط زیست و شهرداری منطقه ۵ تهران با حضور رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه۵ و کیومرث کلانتری مدیرکل سازمان محیط زیست استان تهران به پاکسازی حاشیه محور سولقان و رودخانه کن پرداختند.

رجبعلی خسروآبادی، شهردار منطقه۵ تهران،در این پویش اعلام کرد: فاز نخست برنامه های شهرداری منطقه ۵ برای حل مشکل پسماند از شهرک های محدوده منطقه آغاز شده است و امیدواریم تا سال آینده تبدیل یکی از مناطق برتر در جدا سازی پسماند خشک بشویم.

وی به تاثیر جدا سازی پسماند خشک در کاهش هزینه و افزایش درآمدهای شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: این موضوع در نهایت با فرهنگ سازی لازم و کمک گرفتن از کمک های شهروندان امکان پذیر خواهد بود.

شهردار منطقه ۵ در ادامه به موضوع پاکسازی رودخانه ها و محیط زیست اشاره کرد و افزود: شهر برای همه است و باید همه دست به دست هم دهیم تا شهری زیست پذیر را ایجاد کنیم.

خسروآبادی بر نقش مهم صدا و سیما و رسانه ها در فرهنگ سازی برای این موضوع اشاره کرد و گفت: شهرداری منطقه برنامه منسجمی را برای این موضوع به کار گرفته است و همواره این آمادگی را داریم تا سازمان های مردم نهاد را در اجرای موضوعات مرتبط با حفاظت از محیط زیست همراهی کند.

وی از برنامه هایی با موضوع فنی عمران برای ساماندهی رود دره ها خبر داد و گفت: هدف از این برنامه ریزی جلوگیری از وقوع مشکلات در برابر سیلاب ها و مناسب سازی امکانات این تفرجگاهها برای استفاده عمومی است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد