× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ تهران گفت: با توجه به تمهیداتی که قبل از شروع فصل بارش در منطقه اندیشیده شد، هیچ گزارشی در خصوص آبگرفتگی در معابر سطح منطقه نداشته‌ایم. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ تهران، در جلسه شورای مدیران […]

مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ تهران گفت: با توجه به تمهیداتی که قبل از شروع فصل بارش در منطقه اندیشیده شد، هیچ گزارشی در خصوص آبگرفتگی در معابر سطح منطقه نداشته‌ایم.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ تهران، در جلسه شورای مدیران که صبح امروز (یکم آبان ماه) برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب گفت: با توجه به لایروبی مستمر انهار، کانال ها و مسیل های منطقه، با وجود بارش شدید باران مشکلی در خصوص آبگرفتگی معابر گزارش نشده است و لازم است این اقدام همچنان ادامه یابد.

وی با بیان اینکه نیروهای خدمات شهری منطقه ۱۳ همزمان با شروع بارش ها به حالت آماده باش کامل درآمدند، تصریح کرد: تیمهای عملیاتی در سطح تمامی نواحی منطقه حضور داشته باشند تا در صورت بروز هر گونه مشکل آن را بر طرف کنند.

شهردار منطقه ۱۳ در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز خسروی به نحو مطلوب انجام شد و مورد رضایت مسئولین قرار گرفت، از تلاش های صورت گرفته توسط عوامل و نیروهای خدوم منطقه تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است، ارائه گزارش آسیب شناسی در خصوص رسیدگی به پیام های سامانه ۱۳۷ منطقه در ۶ ماهه اول سال، کمیته زیر ساخت ها و موارد مرتبط با آن و تدابیر شهردار منطقه ۱۳ از بخش های دیگر این جلسه بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد