× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سید حمید موسوی شهر دار منطقه یک تهران گفت:شهر باید برای شهروندان امن باشد و حفظ ایمنی شهروندان و پیشگیری از هر گونه حادثه ناشی از نقص فنی و عدم رعایت ضوابط hse ، از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است و هر گونه قصور در این خصوص قابل گذشت نیست. به گزارش ثمره نیوز […]

سید حمید موسوی شهر دار منطقه یک تهران گفت:شهر باید برای شهروندان امن باشد و حفظ ایمنی شهروندان و پیشگیری از هر گونه حادثه ناشی از نقص فنی و عدم رعایت ضوابط hse ، از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است و هر گونه قصور در این خصوص قابل گذشت نیست.

به گزارش ثمره نیوز به نقل روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در جمع معاونان، مدیران و شهرداران نواحی با بیان این مطلب اظهار داشت:‌ ایجاد حس ایمنی در شهر و انجام اقدامات موثر در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ومجموعه مدیریت شهری بیش از پیش موضوعات ایمنی و hse (سیستم مدیریت ایمنی،بهداشت و محیط زیست) را به صورت موشکافانه و دقیق مورد پایش قرار خواهد داد .

وی گفت: تهیه ی اطلسی گویا و اطلاعاتی درست از موارد نا ایمنی در سطح منطقه ضروری است و واحد hse ، معاونت ها و شهرداران نواحی موظف خواهند بود با نگاه ایمن، محدوده ها را رصد نمایند و مصادیق نا ایمن و خطر آفرین را مورد شناسایی قرار دهند.

موسوی افزود: ساختمان های بلند مرتبه، گودهای پرخطر و رها شده ، کارگاه های ساختمانی و عمرانی ، بوستان ها، حاشیه رود دره ها ، معابر، تابلوهای راهنمایی و رانندگی ، پل های عابر پیاده ،ایستگاه های اتوبوس ، گاردریل ها و… با نگاه دقیق کارشناسی بررسی می شود تا موارد عدم انطباق با استاندارهای ایمنی در شهر با هدف تامین امنیت شهروندان ،احصا شود و در زمینه رفع نواقص ،اقدامات موثر به مرحله اجرا درآید.

موسوی خاطر نشان ساخت: هرگونه قصور از جانب مسئولین در رابطه با عدم رعایت اصول و استانداردهای ایمنی در جهت حفاظت از شهروندان پذیرفته نیست و بدون اغماض در این خصوص برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

گفتنی است شهروندان می توانند موارد اینچنینی را به سامانه ۱۳۷ گزارش دهند تا در اسرع وقت با حضور عوامل شهرداری در محل اقدامات لازم برای ایمن سازی انجام شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد