× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نگهداشت شهر و ایجاد شهری برای همه که فرصت زندگی مناسب را برای عموم شهروندان ایجاد کند مهمترین مطالبه شهروندان از مدیریت شهری است و سامانه نظارت همگانی 1888بازخورد عملکرد شهرداری در برابر این مطالبات است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک […]

نگهداشت شهر و ایجاد شهری برای همه که فرصت زندگی مناسب را برای عموم شهروندان ایجاد کند مهمترین مطالبه شهروندان از مدیریت شهری است و سامانه نظارت همگانی 1888بازخورد عملکرد شهرداری در برابر این مطالبات است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این منطقه با حضور در ساختمان مرکزی این سامانه و جلسه ارتباط مستقيم با شهروندان از طریق سامانه نظارت همگانی 1888، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: سامانه نظارت همگانی 1888 ارتباط بی واسطه شهروندان با مدیریت شهری تهران است و یکی از ملاک های ما برای انتخاب مدیران شهری شاخص ها و بازخوردهایی است که از دو سامانه 1888 و 137 می گیریم .

گفتنی است شهردار منطقه یک در این برنامه که روز سه شنبه دوم مهر ماه برگزار شد به بیش از 150 تماس تلفنی شهروندان با شماره 1888این سامانه، پاسخ داد و دستورات لازم جهت اجرای درخواست ها را به معاونان و شهرداران نواحی اعلام نمود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد