× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار این منطقه به همراهی مجتبی توسلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی و جمعی از مدیران شهری در جمع نمازگزاران مسجد مفتخر حضور یافت و با حجت الاسلام غلامی امام جماعت این مسجد دیدار و گفتگو کرد. موسوی در جمع […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار این منطقه به همراهی مجتبی توسلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی و جمعی از مدیران شهری در جمع نمازگزاران مسجد مفتخر حضور یافت و با حجت الاسلام غلامی امام جماعت این مسجد دیدار و گفتگو کرد.

موسوی در جمع نمازگزاران این مسجد اظهار داشت: مساجد کانون های معنوی و نورانی محلات هستند و مسجد مفتخر نیز یکی از این کانونهای ساده و بی آلایش است که حجم قابل توجهی از نمازگزاران را در خود جای داده است.

وی همچنین در گفتگو با حجت الاسلام غلامی امام جماعت این مسجد گفت: فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی مسجد مفتخر در منطقه تاثیر گذار است و شهرداری با وجود همه محدودیت ها تلاش خواهد کرد تا در زمینه بازسازی این مکان روحانی تسهیل گری نموده و درانجام فرایندهای این امر، مساعدت های لازم را در دستور کار قرار دهد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد