× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

یکی از برنامه های مهم شهرداری تهران حرکت به سوی تهران هوشمند است برهمین اساس امسال برای اولین بار انتخابات شورایاری ها به صورت الکترونیکی و با حذف کاغذ انجام می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با حضور در مانور تیم […]

یکی از برنامه های مهم شهرداری تهران حرکت به سوی تهران هوشمند است برهمین اساس امسال برای اولین بار انتخابات شورایاری ها به صورت الکترونیکی و با حذف کاغذ انجام می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با حضور در مانور تیم اجرایی انتخابات شورایاری ها که در سالن اجتماعات منطقه یک برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت:افزایش دقت و سرعت در برگزاری انتخابات، کاهش هزینه ها، حذف کاغذ، تکریم شهروندان، ارتقای شفافیت و حرکت در مسیر شهر هوشمند از جمله ویژگی های مهم انتخاب الکترونیک است.

وی با اشاره به آموزش های تئوری و عملی مجریان طرح که در شهرداری منطقه یک در حال انجام است از آنها خواست: با سعه صدر و دقت اقدام به انجام رای گیری کنند و مراجعین را با راهنمایی و آموزش های لازم همراهی کنند تا رای های اخذ شده بدون هیچ مشکلی در سیستم برای نتایج پایانی ثبت شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد