× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیریت شهری نیازمند تقویت سرمایه اجتماعی است و باید تلاش کنیم با خلاقیت نسبت به ایجاد فضاهای جدید در شهر برای حضور موثر شهروندان و جلب مشارکت آنها گام های بیشتری برداریم . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار این منطقه در جلسه شورای معاونین […]

مدیریت شهری نیازمند تقویت سرمایه اجتماعی است و باید تلاش کنیم با خلاقیت نسبت به ایجاد فضاهای جدید در شهر برای حضور موثر شهروندان و جلب مشارکت آنها گام های بیشتری برداریم .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار این منطقه در جلسه شورای معاونین این منطقه که با حضور علی مرادخانی مشاور هنری شهردار تهران تشکیل شده بود با بیان مطلب فوق اظهار داشت: رویکرد منطقه جلب سرمایه گذاران از بخش مسکن به سمت گردشگری است و باید در ایجاد بسترهای لازم برای مشارکت بیشتر سرمایه گذاران تلاش کنیم.

شهردار منطقه یک ضمن تقدیر از تلاشها و اقدامات مجتبی توسلی در زمان تصدی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه تاکید کرد: تغییرات مدیریتی لازمه سازمان پویا و برای تزریق فکر ، ایده و روحیه جدید به سازمان است و از توان ایشان در مسئولیتی جدید بهره مند خواهیم شد .

در ادامه سید عباس سجادی بعنوان سرپرست جدید معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک معرفی شد .

گفتنی است سجادی پیش از این مدیرعامل موسسه آفرینش های هنری و رییس فرهنگسرای نیاوران بوده و از سال ۷۴ بصورت مستمر مسئولیتهایی در حوزه های هنری ، فرهنگی و اجتماعی داشته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه