× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداری در حوزه تخلف ساختمانی از متخلفان عقبتر است و با توجه به قصور مهندسین ناظر در انجام وظایف قانونی و عدم وجود سازنده ذیصلاح ، زمانی متوجه خلاف می شویم که صورت گرفته و باید تخریب شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، سید حمید موسوی شهردار […]

شهرداری در حوزه تخلف ساختمانی از متخلفان عقبتر است و با توجه به قصور مهندسین ناظر در انجام وظایف قانونی و عدم وجود سازنده ذیصلاح ، زمانی متوجه خلاف می شویم که صورت گرفته و باید تخریب شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در دومین روز از گردهمایی طراحان و سازندگان منطقه یک، کمپین ” نما هویت شهرما ” در جلسه پرسش و پاسخ که با حضور مهدی صالحی مدیرکل معماری و ساختمان برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ساخت و ساز دست افراد سازنده و با صلاحیت نیست و نیاز است سازمان نظام مهندسی ساختمان در کنار مدیریت شهر قرار بگیرد تا تخلفات را بهنگام تر شناسایی و از آن جلوگیری کنیم .

وی گفت: 45 کیلومتر آبراه در منطقه یک داریم که می توانستیم چشم انداز خوبی از منطقه داشته باشیم و از آن استفاده کنیم ولی چون شهر تهران را بخشنامه ای اداره کردیم و طبق طرح جامع اجرا نشد منجر به توزیع نا متناسب کاربری ها و ایجاد شهری نازیبا شده است .

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه