× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران گفت:با توجه به وسعت، جمعیت و پتانسیل های موجود در منطقه یک بودجه اختصاص یافته به منطقه ، بودجه ای نیست که بتوان با آن نیازهای منطقه یک را برآورده کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این […]

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران گفت:با توجه به وسعت، جمعیت و پتانسیل های موجود در منطقه یک بودجه اختصاص یافته به منطقه ، بودجه ای نیست که بتوان با آن نیازهای منطقه یک را برآورده کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در گردهمایی دبیران شورایاری محلات که با حضور مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهارداشت:با توجه به اقدامات اجرایی در زمینه توسعه گردشگری نیاز است با بودجه لازم زیرساخت های آن تامین شود تا بتوان منطقه یک را بعنوان قطب گردشگری ملی معرفی نمود .

وی به افزایش آمار صدور پروانه ساختمانی در این منطقه نسبت به سال های گذشته اشاره کرد و گفت: امسال علی الرغم رکود در بازار مسکن و کاهش صدور پروانه در شهر تهران آمار صدور از نظر تعداد و متراژ در منطقه یک بیشتر از سال گذشته بوده که نشان دهنده تعامل مردم با مدیریت شهری این منطقه ، حذف واسطه ها ، شفاف کردن ضوابط و مقررات بوده است.

گفتنی است در این گردهمایی شورایاران به بیان درخواست ها و مشکلات محلی خود پرداختند و از عملکرد مدیریت شهری منطقه یک در بارش های اخیر و اقدام به موقع برای برف روبی و بازگشایی معابر تشکر کردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه