× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

اجرای برنامه ها و اقدامات فرهنگی برای ایجاد نشاط و شادابی بین بیماران کرونایی و کادر درمانی از اقداماتی است که با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک در بیمارستان ها انجام می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک، در […]

اجرای برنامه ها و اقدامات فرهنگی برای ایجاد نشاط و شادابی بین بیماران کرونایی و کادر درمانی از اقداماتی است که با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک در بیمارستان ها انجام می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک، در دیدار با خشنود رییس بیمارستان شهدای تجریش،معتمدین و نمایندگان ستاد مردمی اظهار داشت: منطقه یک جز مناطق پیشرو در مقابله با ویروس کرونا بوده که می توان به گندزدایی ،ضد عفونی ،رفع آلودگی معابر،سطل ها و مخازن زباله،ایستگاههای اتوبوس و تاکسی و بی آرتی، مترو،اتوبوس ها،مکان های عمومی چون مساجد، درمانگاه ها،بیمارستانها،مراکز خرید، بازارچه هاو بوستانها به صورت ویژه و با استانداردهای بهداشتی اشاره کرد.

وی با اشاره به خدمات رسانی ویژه به بیمارستان ها گفت: در این مقطع شهرداری آماده اجرای برنامه ها و اقدامات فرهنگی در بیمارستان های شهدای تجریش و مسیح دانشوری است که درمان بیماران کرونایی را برعهده دارند و همچنین بازپیرایی بیمارستان ها ،خط کشی معابر و ایجاد فضای روحیه بخش در آن را مد نظر خواهیم داشت.

موسوی تصریح کرد: ویروس کرونا و مقابله با آن در کنار مشکلات ایجاد شده، آموزش هایی را نیز برای ما به همراه داشت و با عث تغییر رفتارهای غلط اجتماعی،ایجاد حس همدلی و مودت،تقویت روحیه فداکاری و ایثار، در جامعه ما شد.

وی شرایط آرام ترافیکی را زمان مناسبی برای اجرای طرح های ترافیکی دانست و گفت: در حال حاضر شهر خلوت تر هست و این امر فرصتی را ایجاد کرده تا مدیران شهری و راهنمایی و رانندگی منطقه با برنامه ریزی، همکاری، هماهنگی و انسجام بیشتر فعالیت های عمرانی و ترافیکی را با سرعت بیشتری در منطقه اجرا کنند تا پس از مهار کرونا و حضور مجدد شهروندان در سطح شهر ترافیک منطقه یک کاهش محسوس و کیفیت تردد ها ارتقاء یابد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه