× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

عملیات عمرانی با هدف ساماندهی معابر منتهی به مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید در شمال تهران اجرا شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران،با بیان مطلب فوق اظهار داشت: طرح عمران مدارس با هماهنگی اداره آموزش و پروش منطقه یک […]

عملیات عمرانی با هدف ساماندهی معابر منتهی به مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید در شمال تهران اجرا شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران،با بیان مطلب فوق اظهار داشت: طرح عمران مدارس با هماهنگی اداره آموزش و پروش منطقه یک و بازدید مديران اجتماعي نواحي ده گانه از سطح منطقه و بررسي وضعيت عمراني مدارس، طبق اولویت و نيازسنجي به اجرا رسید.

وی گفت: در همین راستا بیش از 7 هزار تن آسفالت دستی در معابر پخش و 2 هزار متر طول تکجدول، کانیو و…مرمت ،265 دریچه نصب و ترمیم و… شد.

موسوی افزود : نقاشي ساختمان ، رنگ آميزي و تعمير سرويس هاي بهداشتي، تأسيسات ، آبخوري ها آسفالت محوطه و … از اقدامات اجرايي است.

شهردار منطقه یک آغاز سال تحصیلی جدید را مقارن با هفته دفاع مقدس دانست و گفت: این دوران یادآور تلاش ها، ایثارگری ها و جانفشانی های نسلی است که در بین آنان الگوهای بزرگی در عرصه ایثار و شهادت به جامعه معرفی شد و دانش آموزان این نسل به عنوان سرمایه های اصلی کشور باید در عرصه های علمی پر توان پیش بروند چرا که کشورها و ملت هایی که به تولید علم و تبدیل دانش به فن آوری مجهز شده اند صاحبان قدرت در تمامی زمینه ها هستند.

وی با اشاره به ارائه خدمات مراكز فرهنگي، آموزشي شهرداري منطقه يك به آموزش و پرورش گفت: مركز علوم و ستاره شناسي، موزه طبيعت و حيات وحش ايران – دارآباد و دیگر مراکز فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران آماده خدمات رساني علمي به دانش آموزان است .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد