× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه یک تهران گفت:برف روبی نواحی شمالی و مرتفع منطقه یک با آغاز دور جدید بارش ها با حضور نیروها و تجهیزات برف روبی، مستمر در حال انجام است . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار […]

شهردار منطقه یک تهران گفت:برف روبی نواحی شمالی و مرتفع منطقه یک با آغاز دور جدید بارش ها با حضور نیروها و تجهیزات برف روبی، مستمر در حال انجام است .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت : بارش از روز جمعه 27 دی ماه در منطقه یک و به خصوص نواحی شمالی آغاز شد و طی آن 500 نیرو متشکل از نیروهای خدمات شهری، فضای سبز و برف روب به صورت آماده باش در 11 سایت برف روبی و معابر حضور داشتند و عملیات برف روبی به صورت مستمر در حال انجام است.

شهردار منطقه یک افزود: نیروهای ستاد برف روبی شهرداری منطقه یک ، قبل از شروع بارش ها با آماده سازی بیش از 500 مخزن زرد رنگ در سطح منطقه و دپوی فله ای شن مخصوص در معابر برف گیر و تجهیزات و ماشین آلات برف روب، به صورت آماده باش در سایت ها مستقر شدند.

وی گفت : 216 هزار کیسه شن مخصوص در این مخازن و در یک هزار و 500 نقطه حساس و برف گیر منطقه جانمایی و آماده استفاده نیروهای شهرداری و شهروندان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه